Німецький турист на острові Утойя врятував 20 підлітків

Турист Марсель Глеффе на моторному човні здійснив кілька рейсів до острова Утойя. В результаті йому вдалося витягнути з води 20 людей.

32-річний німецький турист Марсель Глеффе врятував 20 підлітків з норвезького острова Утойя, які, тікаючи від терориста Андерса Берінга Брейвіка, стрибнули у воду, щоб поплисти.

Як повідомляється, Глеффе разом з батьками відпочивав в кемпінгу розташованому в містечку Утвіка неподалік від острова Утой, коли почув звуки, схожі на постріли. Спочатку туристи подумали, що на острові влаштували феєрверк або якісь вчення.

Разом з батьками Глеффе відправився на мол, розташований в 200 метрах від кемпінгу. Від молу до берега Утойя було не більше 600 метрів. Досягнувши молу, туристи побачили чоловіка, який витягав з води дівчину. Трохи подалі пливла ще одна дівчина, яка просила про допомогу. Також у воді виднілися голови підлітків, які кинулися у воду, намагаючись поплисти з острова.

РОЗПОВІДІ ОЧЕВИДЦІВ, ЖАХЛИВІ ПОДРОБИЦІ БІЙНІ В МОЛОДІЖНОМУ ТАБОРІ

Взявши ключ від моторки, орендованої на тиждень, Глеффе попрямував назустріч. "Всюди в воді пливли підлітки. Я кидав їм рятувальні жилети, а тих, хто вже вибився з сил, я затягував в човен", - розповів турист.У бінокль Глеффе бачив, як з берега у воду продовжували стрибати люди. Він також побачив вбивцю, що сидів на скелі зі зброєю в руках. Пізніше врятовані розповіли, що Андерс Брейвік стріляв людям, що пливли.Німецький турист здійснив кілька рейсів. В результаті йому вдалося витягнути з води близько 20 людей. Усього відпочиваючі змогли врятувати 150 людей. Всіх їх розмістили в кемпінгу.Як відомо, в результаті подвійного теракту в Норвегії загинули, щонайменше, 93 людини. Спочатку Андерс Брейвік привів у дію потужний вибуховий пристрій в урядовому кварталі Осло. Потім, переодягнувшись поліцейським, він попрямував на острів Утойя, де влаштував полювання на учасників щорічного молодіжного табору, організованого правлячою Робочою партією Норвегії.

Свої дії здався владі Брейвік назвав "жахливими, але необхідними". З'ясувалося, що він дотримувався ультраправої націоналістичної ідеології, хоча при цьому не перебував ні в одному з відомих владі ультраправих угруповань.

"Кривава п'ятниця" в Норвегії - слідкуйте за подробицями тут

Читайте також:

Жертвою теракту у Норвегії став зведений брат принцеси, а метою була "мати нації"

Норвезький терорист хоче, щоб його судили у відкритому режимі

Норвезький терорист дуже поважає Путіна і Папу Римського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: