Останки Муссоліні ледве не продали через eBay

У зв'язку з дивним лотом в поліцію Неаполя надійшов запит від внучки дуче Алессандри Муссоліні.

На інтернет-аукціоні eBay невідомі спробували збути залишки фашистського диктатора Беніто Муссоліні за 15 тисяч євро. Про це повідомляє італійське видання Asca. На сайті аукціону ненадовго з'явився лот із фрагментами мозку та зразками крові дуче. Походження останків запевняли документи, що додаються. Але ще до надходження перших ставок лот зняли з продажу.

У зв'язку з дивним лотом в поліцію Неаполя надійшов запит від внучки дуче Алессандри Муссоліні. На даний момент вона є депутатом парламенту Італії від партії Сильвіо Берлусконі "Народ Свободи". У запиті Алессандра зазначила, що в 1945 році в Лікарні Мілана (Policlinico di Milano) дійсно проводився розтин тіла її діда. В ході операції лікарями лікарні були взяті зразки крові і фрагменти мозку диктатора. Однак керівництво лікарні сьогодні офіційно повідомило компетентні органи, що останків Муссоліні в клініці немає, а всі біологічні матеріали були знищені через два роки після розтину.

Згідно з непідтвердженою офіційною версією смерті дуче, Муссоліні і його коханку Кларетту Петаччі італійські партизани розстріляли. Це сталося в містечку Джулін-ді-Меццегра 28 квітня 1945. Після страти їхні тіла доставили в Мілан на Пьяцца Лоретто. Там оба трупа повісили догори ногами разом з 5 тілами інших розстріляних фашистських функціонерів. Незабаром після цього труп Муссоліні був доставлений в морг міланської лікарні для розтину.

Читайте також:

Муссоліні був агентом британської розвідки

Ватикан розсекретив змову Адольфа Гітлера

Внук Сталіна не зміг захисти честь і гідність діда в суді

Берлусконі об'єднався з неофашистами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: