Палац китайських імператорів у Пекіні обікрали на 150 млн доларів

Вперше за останні 20 років пограбувано музейний комплекс "Заборонене місто" в Пекіні. Викрадено експонатів на 150 млн доларів.

Масштабна крадіжка була здійснена у всесвітньо відомому палаці китайських імператорів "Заборонене місто" в Пекіні. Вартість викрадених експонатів, за попередніми оцінками, перевищує 150 мільйонів доларів.

Повідомляється, що злочинець виніс з музею сім експонатів ще в неділю, 8 травня. Музей офіційно підтвердив інформацію про крадіжку, але які саме предмети були вкрадені, не уточнив.

"Вони (вкрадені речі) належать приватним колекціям; це золоті та срібні предмети, прикрашені дорогоцінним камінням", - сказав Ван Хіконг, куратор гонконгського музею Лянгуй, де раніше демонструвалися вкрадені експонати.

Камери спостереження зафіксували передбачуваного грабіжника. Це перша крадіжка зі знаменитого музею (занесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО), починаючи з 1991 року.

Палацовий комплекс "Заборонене місто" був зведений на початку XV століття і слугував імператорським палацом для династій Мін і Цин. Після падіння династії Цин у 1925 році палацовий комплекс був відданий під музей.

Читайте також:

З паризького музею викрали Пікассо, Матісса і Модільяні на півмільярда євро

95-річний хвалько подарував свій член Музею пенісів

Берлусконі за 25 млн євро віддав Колізей своєму товаришу

Складено рейтинг цінностей, вкрадених з музеїв і галерей України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: