Прес-секретар Путіна не побачив синця у нього під оком

Прес-служба Володимира Путіна спростувала повідомлення ЗМІ про те, що у російського прем'єра синець під оком - "він просто втомився".

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі _8
Візит Путіна в Україну: розкадровка, на якій помітно синець
Прес-служба Володимира Путіна спростувала повідомлення ЗМІ про те, що під час візиту в Україну у російського прем'єра під оком був синець, ретельно замаскований гримом.

"Журналісти не мають рації, напевно, так падало світло. Але те, що прем'єр-міністр втомився, це правда, останнім часом він дуже багато працює і весь час в роз'їздах", - сказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Нагадаємо, журналісти помітили загадковий синець на обличчі у Путіна під час його зустрічі з українським прем'єром Миколою Азаровим.

Як завважили репортери, Путін приїхав до Києва з чимось схожим на великий синець на лівій вилиці, крім цього у нього на обличчі був дуже помітний набряк, погано замаскований гримом.

При цьому Путін, який завжди відзначався балакучістю та хорошим почуттям гумору, був цього разу сумний, мовчазний.

Українські журналісти запитали у російських колег, чи все гаразд у Путіна зі здоров'ям. Але ті запевнили, що нічого підозрілого у настрої і зовнішності прем'єра вони не бачать.

Щоправда, у репортажі російського видання "КоммерсантЪ" журналіст написав – "Українські, російські та західні журналісти після прес-конференції говорили тільки про одне: звідки у російського прем'єра синець під оком - невже результат якогось жорсткого спарингу? Ретельно заретушованою і все-таки помітний всім без винятку".

У Києві Путін уклав дев'ять угод з прем'єром України Миколою Азаровим. Потім, несподівано, формат конференції звузився. Путін, відмовившись коментувати наболіле газове питання, відбув до аеропорту. Вечерю, яку готував для російського колеги Микола Азаров, було скасовано.

Детальніше про візит Путіна в Україну читайте тут.

Читайте також:

Оприлюднено версії, звідки у Путіна синці на обличчі

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі (відео)

Синець на обличчі Путіна. ФОТО

FEMENістки стали голими грудьми проти Путіна: "Кремлевским карликам не дадим"

Путін привіз з собою до Києва кількох снайперів

ВідеоПутін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: