Путін незадоволений вечіркою на його честь у нічному клубі

Путіну не сподобалось, що московський клуб проводить вечірку "Putin Party" напередодні Міжнародного жіночого дня.

Престижному московському нічному клубу "Рай" не буде дозволено використовувати ім'я Володимира Путіна, заявив прес-секретар російського прем'єра Дмитро Пєсков.

Клуб днями розгорнув рекламну кампанію запланованої на 6 березня "тематичної" вечірки "Putin Party: Хочу прем'єр-міністра". Адміністрація пояснила, що образ Путіна був обраний за підсумками опитування серед відвідувачок і співробітниць клубу: на питання про ідеального чоловіка більшість з них назвали ім'я російського прем'єра.

Пєсков обмовився, що уряд не має права наполягати на скасуванні вечірки, але категорично заперечує проти використання імені прем'єра.

За його словами, якщо йдеться про комерційне використання образу Путіна, то влада "вживе заходів в рамках закону, спрямованих на припинення даної ситуації".

Разом з тим, прем'єрська прес-служба поки консультується з цього приводу з юристами, а в контакт з адміністраторами нічного клубу вступити "не вдалося".

Тим часом клуб "Рай" поки не планує скасовувати вечірку. "Російська служба новин" повідомляє з посиланням на одного з адміністраторів клубу, що ніяких претензій їм поки не надходило. Разом з тим повідомляється, що у вуличній рекламі клуб не буде використовувати зображення російського прем'єра.

Читайте також:

Росіянки відзначать 8 березня вечіркою "Putin Party: Хочу прем’єр-міністра"

Путін замовив на радіо пісню "Миллион алых роз" для мешканки Можайська

Володимир Путін зіграв на роялі та заспівав англійською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: