Росія допустила можливість спільної з НАТО системи протиракетної оборони

Росія готова брати участь у такій системі і здійснення подібного спільного проекту, говорять у Кремлі, є абсолютно практичним питанням.

 Росія вважає створення спільної з НАТО системи протиракетної оборони цілком реальним, заявив помічник президента Росії Сергій Приходько напередодні саміту Альянсу в Лісабоні, який, нагадаємо, розпочався 19 листопада.

Можливе створення інтегрованої системи ПРО включає "національні засоби ППО країн НАТО, діяльність яких синхронізована між собою і координується командуванням", зазначив Приходько.

За його словами, Росія готова брати участь у такій системі і здійснення подібного спільного проекту є "абсолютно практичним питанням", реалізація якого залежить тільки від наявності політичної волі.

Приходько наголосив на важливості дотримання принципу рівноправності у спільній діяльності з альянсом щодо створення спільної системи ПРО.

Нагадаємо, про бажання приєднання Росії до системи протиракетної оборони за планом Альянсу говорив під час свого візиту до Росії на початку листопада генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен. Він також зазначав, що НАТО може включити в систему протиракетної оборони разом з Росією і Україну.

У той же час, Росія і НАТО майже завершили роботу над спільним оглядом загроз XXI століття, але не досягли спільного бачення характеру ракетних загроз.

Читайте також:

США "перезавантажать" відносини Росії і НАТО

Армія оборони Ізраїлю представила протитанковий "сюрприз" для арабів

ГПУ не довела, що Україна постачала зброю Грузії незаконно

ВідеоРосія готова співпрацювати разом з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: