Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Швейцарія закрила банківський рахунок  засновника Wikileaks

Банківський рахунок засновника Wikileaks був закритий, начебто, через те, що Ассанж надав невірні дані.

Банківський підрозділ Пошти Швейцарії закрив рахунок засновника сайту Wikileaks Джуліана Ассанжа. Рахунок був закритий, начебто, через те, що Ассанж надав невірні дані.

На рахунок у PostFinance всі бажаючі могли внести пожертви для фінансування діяльності WikiLeaks.

Раніше надходила інформація про те, що Пошта проводить перевірку рахунку Ассанжа.

Банківські службовці запідозрили, що Ассанж вказав неправильну адресу. Рахунок був відкритий на ім'я "Ассанж, Джуліан Пол, Женева". Попередня перевірка показала, що Ассанж в Швейцарії не живе.

Представник банку раніше відзначав, що зазвичай рахунки заводяться на громадян країни або жителів прилеглих територій. Громадяни інших країн для відкриття рахунку повинні мати якесь відношення до Швейцарії.

Раніше засновник Wikileaks заявляв, що має намір просити притулок у цій країні.
В даний час Ассанж, ймовірно, знаходиться у Великобританії. Британська преса повідомляла про його ймовірний арешт за ордером, виданим Швецією, де Ассанжа підозрюють у зґвалтуванні та домаганнях.

Раніше обліковий запис Wikileaks заблокувала платіжна система PayPal. На цей рахунок також надходили пожертвування. Такий крок пояснили правилами системи, відповідно до яких її не можна використовувати для чого-небудь незаконного.

2 грудня Швеція видала новий ордер на арешт Ассанжа, оскільки попередній, як повідомлялося, був складений з помилками. 1 грудня стало відомо, що Ассанжа в розшук оголосив Інтерпол.

28 листопада 2010 сайт Wikileaks почав публікацію 250 тисяч секретних документів Держдепартаменту США. Раніше сайт вже публікував секретні документи про війни в Іраку і Афганістані.

Читайте також:

Радник прем'єра Канади запропонував убити засновника WikiLeaks

Італія назвала публікації WikiLeaks 11 вересня для світової дипломатії

Засновник Wikileaks: після моєї смерті оприлюднять спеціальний архів

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції