Скотланд-Ярд навчать шукати злочинців через Facebook і Twitter

Британські поліцейські відтепер шукатимуть злочинців через соціальні мережі та блоги. Для цього в Скотланд-Ярді запровадять спеціальну навчальну програму.

Британських поліцейських навчать шукати злочинців через соціальні мережі та блоги.

Курс навчання включатиме в себе принципи збору інформації в мікроблогах Twitter та соціальної мережі Facebook. Також увагу детективів звернуть на питання, пов'язані з отриманням даних з персональних комп'ютерів і мобільних телефонів. Освітня програма розрахована на 3500 студентів на рік.

Наразі лондонська поліція за допомогою Facebook і Twitter намагається розібратися у справі про вбивство 17-річного Марвіна Хенрі. За версією слідства, він став жертвою сутички між двома молодіжними угрупуваннями.

На початку 2010 року великий резонанс мала історія ув'язненого-втікача Крейга Лінча, який кілька місяців знущався над поліцією через Facebook. Коли Лінча, нарешті, затримали, у нього набралося кілька десятків тисяч "френдів" в соціальній мережі.

Також у лютому 2010 року Скотланд-Ярдом були заблоковані десятки акаунтів злочинців, які відбувають покарання. Деякі з них знущалися через Facebook над своїми жертвами, а рецидивіст Колін Ганн навіть керував через соціальну мережу діями своєї банди.

Читайте також:

Google визнала факт отримання доступу до особистих адрес і паролів

Amazon, Facebook і Zynga об’єднаються, щоб протистояти Google

Facebook звільнить користувачів від фото колишніх коханих

Додатки Facebook вкрали персональні дані мільйонів користувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: