У Білорусії призначили дату виборів президента

На позачерговій сесії депутати Палати представників білоруського парламенту одноголосно проголосували за дату виборів президента.

У Білорусії призначена дата чергових президентських виборів. Голосування відбудеться 19 грудня 2010 року.

Відповідне рішення ухвалили на позачерговій сесії депутати Палати представників білоруського парламенту. Парламентарії проголосували за це одноголосно.

Президентські вибори, згідно з білоруським законодавством, повинні проводитися не пізніше, ніж за два місяці до закінчення терміну повноважень діючого глави держави. У даному випадку це означало, що крайній термін голосування - 6 лютого 2011 року.

Рішення, згідно з яким вибори було призначено на кінець грудня, в парламентській комісії з державного будівництва обґрунтували бажанням підібрати "зручний для виборців час" та іншими факторами.

Пост глави держави в Білорусії з 1994 року обіймає Олександр Лукашенко. В даний час завершується його третій президентський термін. Поправки до конституції, внесені раніше, дозволили йому балотуватися в президенти необмежену кількість разів. Лукашенко неодноразово заявляв, що готовий взяти участь в майбутніх виборах і в разі перемоги залишитися при владі на черговий термін.

Офіційної реєстрації кандидатів у президенти в республіці ще не було. Неофіційно про бажання висунути свою кандидатуру заявили деякі опозиційні політики, зокрема, представник Об'єднаної громадянської партії, економіст Ярослав Романчук, лідер громадянської кампанії "Говори правду" Володимир Некляєв і лідер кампанії "Європейська Білорусь" Андрій Санніков.

Читайте також:

У Білорусі хочуть президентом свого Януковича

У Білорусі передрекли зміну режиму в країні

Лукашенко назвав білоруську міліцію "купкою бандитів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: