У Франції почалася кампанія з відродження борделів

Соратниця Ніколя Саркозі виступила за легалізацію борделів, де жінки будуть захищені від експлуатації з боку сутенерів.

Політична союзниця французького президента Ніколя Саркозі, представниця парламенту Шанталь Брюнель почала кампанію за легалізацію борделів.

Брюнель в лютому була призначена керівником державного органу, який займається контролем за дотриманням сексуального рівності. Вона висловила переконання, що жінки повинні отримати право торгувати своїм тілом на законних підставах в спеціальних приміщеннях і, відповідно, платити податки.

На думку Брюнель, легалізація борделів "звільнить тисячі жінок від експлуатації з боку сутенерів і злочинних угруповань, і зможе забезпечити їхню безпеку".

Більш того, проведене загальнонаціональне опитування показало, що 59% французів виступають за відкриття у своїй країні борделів - закладів, які були невід'ємною частиною французького життя і культури до їхнього закриття у 1949 році.

Пропозицію Брюнель підтримали не тільки 70% чоловіків, а й 49% жінок. Категорично проти висловилися лише 13% жінок, у той час як 38% висловилися нейтрально.

"Ідея не в тому, щоб повернутися до того, що було до 1949 року. Я пропоную створити такі місця, де можна буде купити сексуальні послуги, що перебувають під медичним, законним та фінансовим захистом", - пояснила Брюнель.

Вона також зазначила, що це питання зараз "дуже уважно" вивчає міністр внутрішніх справ Франції Бріс Ортфе. Крім того, депутат оголосила про створення парламентської групи з питань проституції, перше засідання якої відбудеться вже 25 березня.

На підтримку своєї кампанії Брюнель має намір випустити книгу, яка з'явиться у продажу вже наступного місяця.

Примітно, що президент Франції Ніколя Саркозі відомий як великий противник подібних позицій. У 2002 році, обіймаючи посаду міністра закордонних справ, він видав жорсткий закон, за яким поліція отримувала право заарештовувати будь-яку жінку, запідозрену в занятті проституцією, ґрунтуючись лише на її зовнішності.

Читайте також:

У Норвегії шукають добровольців для роботи в безкоштовних борделях

Кожен шостий українець підтримує легалізацію проституції

В Німеччині починають закривати "безлімітні" борделі

Жириновський: проблему педофілів вирішать борделі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: