У Колумбії вбили одного з лідерів FARC

Моно Джодж був убитий під час авіаудару, в якому брали участь більше 30 літаків і вертольотів колумбійських збройних сил. У ході в ході спецоперації в регіоні Макарена також було знищено близько 20 повстанців.

23 вересня влада Колумбії повідомила про ліквідацію одного з лідерів Революційних збройних сил Колумбії (FARC) Хорхе Брісено Суареса, відомого також як Моно Джодж.

Він був убитий під час авіаудару, в якому брали участь більше 30 літаків і вертольотів колумбійських збройних сил. За словами міністра оборони, в ході в ході спецоперації в регіоні Макарена також було знищено близько 20 повстанців.

Моно Джодж ховався в таборі, що представляє собою лабіринт із тунелів і бетонний бункер, який захищав командирів повстанців від ударів з повітря.

"Символ тероризму в Колумбії впав. Решті членам FARC я кажу: ми йдемо за вами", - прокоментував ліквідацію лідера повстанців новообраний президент Колумбії Хуан Мануель Сантос.

Відзначимо, що Хорхе Суарес, відомий завдяки своєму фірмовому чорному берету і густим вусам, керував польовими операціями і був одним з семи членів секретаріату - дорадчого органу при головнокомандуючого FARC. Його ліквідація похитнула і без того слабкі позиції повстанців, які несуть істотні втрати після восьмирічної боротьби з владою, яку підтримують США.

У вересні минулого року влада Колумбії екстрадувала до США Ненсі Конде, яку звинувачували в організації постачання зброї для FARC.

Читайте також:

Обама не дозволив прирівнювати Мексику до Колумбії

У Боготі стався потужний вибух: стеля впала на журналіста просто в ефірі

Венесуела і Колумбія поновили дипломатичні зв'язки

ВідеоУ Колумбії вбили одного з лідерів FARC

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: