У Росії зняли черговий мультфільм про Путіна та Мєдвєдєва (відео)

Путін та Мєдвєдєв традиційно проспівали політичні куплети в новорічному ефірі, поіронізувавши зі своїх вчинків та Лужкова. І не тільки.

У Росії вже стає традицією знімати новорічний мультфільм, де Дмитро Мєдвєдєв та Володимир Путін співають політичні частівки, браво підтанцьовуючи.

Як відомо, перший мультфільм "Перший канал" показав у новорічному ефірі. Тоді такий показ набув неймовірного розголосу, оскільки вважалося, що над російськими керівниками сміятися не можна.

Одинадцять років тому творці сатиричної програми "Ляльки", яка висміювала російських політиків, змушені були позбутися ляльки Путіна.

У ток-шоу "Реальна політика" Путіна завжди показували на карикатурах без обличчя. Тому мультфільм, що вийшов на головному державному телеканалі, став певною мірою одкровенням.

Ще більше здивував директор каналу Костянтин Ернст, коли пообіцяв, що Путін і Мєдвєдєв стануть персонажами гумористичної програми "Мульт особистості".

Тоді телеканалу пророкували чистки і переслідування. Але цього року мультфільм знову вийшов. І, цілком можливо, наступного року Путін та Мєдвєдєв знову заспівають.

Читайте також:

Путін з автоматом став героєм популярного мультика

 Мєдвєдєв увійшов до десятки найяскравіших людей року

 Заради Мєдведєва в Останкіно пісуари опустили на 10 см

Путін поклав на лопатки чемпіонів дзюдо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: