У США у віці 114 років помер найстаріший чоловік у світі

Як розповідав Уолтер Брюнінг, секретом його довголіття були помірність в їжі та працьовитість. Усе життя він харчувався не частіше двох разів на день і працював не покладаючи рук.

В американському штаті Монтана у віці 114 років помер Уолтер Брюнінг, найстаріший чоловік на Землі. Останній місяць він перебував під наглядом у лікарні.

Про смерть Брюнінга це повідомила Стейша Кербі, представник будинку для престарілих Rainbow, який служив дахом довгожителю протягом 39 років, аж до госпіталізації.

Як розповідав сам Брюнінг, секретом його довголіття були помірність в їжі та працьовитість. Усе свідоме життя він харчувався не частіше двох разів на день і працював не покладаючи рук.

"Ми все коли-небудь помремо. Деякі люди цього бояться. Робити цього не варто, так як всім нам судилося піти з життя", - незмінно повторював Брюнинг.

Він народився 21 вересня 1896 року в Міннесоті. Сім'я Уолтера жила в суворих умовах, без електрики, центрального опалення та водопостачання. Брюнінг влаштувався на роботу в залізничну компанію в 16 років, приписавши собі принаймні два зайві роки. Чоловік відпрацював на залізниці 50 років і був щасливий, отримуючи 90 доларів на місяць за 7-денний робочий тиждень.

Велика депресія у США не пощадила багатьох американців, включаючи Уолтера з дружиною. Їм так і не вдалося втілити в життя мрію побудувати власний будинок. Куплену за 15 доларів ділянку довелося продати з мізерним прибутком 10 доларів.

Дружина Уолтера Агнес померла в 1957 році, дітей у Брюнінга не було. Їх шлюб тривав 35 років. Чоловік вважав за краще не одружуватися вдруге.

Зазначимо, зараз найстаршим жителем планети є Бессі Купер з штату Джорджія. Жінці 114 років, вона старша Брюнінга на 26 днів.

Читайте також:

У віці 125 років помер сирійський довгожитель, залишивши 187 нащадків

Найстаріший мешканець Токіо, якому 111 років, виявився мумією

Найстаршу жінку Землі позбавили пенсії, тому що "стільки не живуть"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: