В Афінах сотні демонстрантів намагалися прорватися до будівлі мінфіну Греції

Демонстрацію проводили під гаслами проти втручання ЄС і МВФ в політику Греції.

Поліція застосувала в четвер увечері сльозоточивий газ проти сотень демонстрантів, що намагалися прорватися до будівлі міністерства фінансів Греції.

Услід за цим відбулися невеликі зіткнення, інформації про потерпілих немає.

Демонстрацію проводили під гаслами проти втручання ЄС і МВФ в політику Греції. Афіни виявилися не в змозі рефінансувати свій більш ніж 300-мільярдний борг і запросили кредитну допомогу цих міжнародних організацій. В обмін від грецького уряду зажадали антикризових заходів, скорочення держвидатків, зарплат, пенсій і кількості держслужбовців.

Профспілки Греції ще до укладення угоди про кредити оголосили, що будуть жорстко опонувати таким рішенням, і закликали працівників вийти на вулиці з демонстраціями протесту.

Варто зазначити, що недавнє опитування громадської думки в Греції, проведене організацією Greek Public Opinion, показало, що більшість громадян Греції негативно ставляться до рішення уряду про запит кредитної допомоги. З 1,4 тис. опитаних більш ніж 60,9% заявили, що жорсткі заходи зі скорочення дефіциту бюджету, яких доведеться дотримуватися Греції, негативно позначаться на рівні життя в країні, призведе до зростання напруженості і акцій протесту. 70,2% учасників опитування також висловили невдоволення тим, що в наданні допомоги країні буде задіяно МВФ.

Читайте також:

Євросоюз може надати фіндопомогу Греції на 135 млрд євро

Standard & Poor's понизило рейтинг Греції до "сміттєвого" рівня

Масштабні страйки у Греції і Португалії викликали у містах цих країн транспортний хаос

Греція офіційно попросила фінансової допомоги у МВФ і Євросоюзу

ВідеоВ Афінах демонстранти намагалися прорватися до мінфіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: