В Іспанії вандал відламав руку статуї Христа

Після меси в базиліці чоловік підійшов до статуї і почав щосили штовхати її постамент. Коли зрозумів, що звалити статую не вдається, чоловік схопився за руку статуї і почав смикати її.

Іспанська поліція заарештувала людину, яка відламала руку від статуї Христа в Севільській базиліці Гран-Подера (Gran Poder). Барокова скульптура з деревини кедра була виконана в 1620 році скульптором Хуаном де Месой (Juan de Mesa).

За повідомленням свідків, ввечері 20 червня після меси в базиліці чоловік підійшов до статуї і почав щосили штовхати її постамент. Коли зрозумів, що звалити статую не вдається, чоловік схопився за руку статуї і почав смикати її, в результаті чого рука відірвалася.

Зловмисника схопили двоє поліцейських, що знаходилися не при виконанні, але вони захистили чоловіка від гніву інших віруючих. Служитель церкви підтвердив, що затриманий накинувся на статую, яка має два метри у висоту, з люттю.

Називається лише ім'я затриманого - Луїс. За деякими даними, він португалець і йому 37 років. Зараз скульптура прибрана з базиліки, її будуть реставрувати; останній раз реставрація проводилася в 2008 році.

Читайте також:

В Ашхабаді почався демонтаж гігантського пам'ятника Туркменбаші

20-метрову статую Христа в США знищила блискавка (відео)

Статуя Христа в Ріо-де-Жанейро вперше зазнала вандалізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: