Всі автомобілі Євросоюзу обладнають "чорними скриньками"

У Європі на автомобілі встановлюватимуть спеціальний пристрій, якій фіксуватиме швидкість, використання гальм, сигнали водія.

Найближчим часом всі автомобілі, які продають у Євросоюзі, будуть обладнані "чорними скриньками". Спеціальний пристрій фіксуватиме 20 ключових параметрів під час руху машини, серед них - швидкість, траєкторія руху, використання водієм гальм і сигналів.

Єврокомісія отримала доповідь спеціальної науково-технічної групи, яка протягом останніх трьох років вивчала можливість запровадження ретельного і постійного контролю за діями водіїв.

Експерти висловилися за установку спеціального пристрою, який здатний фіксувати дані під час руху. Доступ до цієї інформації матиме поліція, а також страхові компанії в разі аварій.

Як зазначили фахівці, завдяки новій технології питання про те, хто винен у дорожньо-транспортних пригодах, вирішуватиметься фактично миттєво, на основі точної і повної інформації.

Автомобільна "чорна скринька" буде здатна також передавати на антени поліції сигнал у випадку, якщо водій у декілька разів перевищуватиме граничну швидкість або здійснюватиме інші грубі порушення правил руху.

Читайте також:

Рейтинг найшвидших автомобілів Європи очолив Ariel Atom 500

Німецький солдат протаранив на автомобілі натовп військових

Водії зможуть писати SMS-скарги на інспекторів ДАІ

В Україні водіям дозволили сідати за кермо напідпитку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: