WikiLeaks оприлюднить банківські таємниці "багатих і знаменитих"

Учасниками нового скандалу, пов'язаного з викриттями WikiLeaks, можуть стати десятки політиків, бізнесменів і діячів мистецтва.

Глава скандального інтернет-ресурсу WikiLeaks Джуліан Ассанж заявив, що найближчим часом портал оприлюднить інформацію про "банківські таємниці багатих і знаменитих".

Цього разу розсекречення загрожує клієнтам зареєстрованої на Кайманових островах філії швейцарського банку Julius Baer.

Готовність співпрацювати з WikiLeaks висловив колишній співробітник цього банку Рудольф Елмер. В інтерв'ю британським газетам він розповів, що у нього є дані на 2000 рахунків в офшорних зонах, де знаменитості переховували гроші від податкових служб.

За його словами, серед порушників закону є зірки шоу-бізнесу, відомі бізнесмени і політики з США, Великобританії, Німеччини та країн Азії.

Елмер стверджує, що частину інформації він зібрав сам, коли був керівником відділення на Кайманових островах, а інші дані отримав від своїх колег.

Більш докладно про нові викриття Елмер пообіцяв розповісти на прес-конференції в Лондоні, на яку має прийти і представник WikiLeaks.

До речі, Елмер вже співпрацював зі скандальним сайтом у 2007 році. Після цього до нього виникли питання з боку швейцарської прокуратури. Через два дні Елмер повинен прибути до Цюріха, щоб відповісти на звинувачення в порушенні банківської таємниці Швейцарії.

Читайте також:

WikiLeaks втрачає майже 500 тисяч євро на тиждень

Вашингтон закликав осіб, які згадувалися WikiLeaks, негайно переїжджати

Засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа обрали людиною року

Україна увійшла у список найбільш привабливих для офшорів країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: