За два дні в Канаді вбили понад 17 тисяч тюленів

Захисники тварин стали свідками надзвичайної жорстокості канадських мисливців. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Мисливці на тюленів
Ifaw.org
Мисливці на тюленів. Канада
Департамент рибальства Канади 25 березня закрив зону полювання на тюленів після того, як перша партія мисливців убила 17,2 тисячі гренландських тюленів. Втім, наступна зона полювання буде відкрита вже 27-го числа.

Міжнародний фонд захисту тварин (IFAW) заявляє про жорстокість промислу, який необхідно закрити.

"Поранений тюлень, що спливає кров'ю, втік у воду перш, ніж мисливець зміг дістатися до нього. Мисливець спробував витягнути його за задні плавники, але тюленю вдалося сховатися під водою. Поранений тюлень, швидше за все, помре під водою, і ймовірно, що це вбивство не буде відображено в офіційних даних", - розповів спостерігач за полюванням від IFAW Черіл Якобсон.

Екологи мають намір зібрати достатню кількість фактів жорстокості канадських мисливців і представити їх європейському суспільству.

Канада в 2009 році збільшила квоти на комерційний відлов тюленів майже на 2% (до 280 тисяч особин). Це найбільший показник в світі.

Комісія Європарламенту нещодавно схвалила законопроект, що передбачає заборону на імпорт продуктів з тюленя у всі країни Євросоюзу, який скоро буде розглянутий Європарламентом.

Довідка

Гренландський тюлень (Pagophilus groenlandicus Erxleben). Поширений на Білому і Баренцевому морях (Росія), навколо Гренландії і в прибережних водах Канади.

Дитинчата народжуються на початку березня. Спочатку їх хутро біле (звідси назва – бельки), а після ліньки, через три-чотири тижні, малюки змінюють колір на сірий – ці "підлітки" отримали назву "сірки". Дорослі тварини набувають характерного малюнка, схожого на арфу. Самки приносять на рік одного малюка. Саме бельки та сірки в більшості стають жертвами полювання.

Читайте також:

Шість китів в Австралії вчинили повторну спробу самогубства

В Африці випадково знайшли рідкісне рожеве слоненя

Бердимухамедов подарує Путіну чотирьох леопардів

Екологи обіцяють 50 тисяч доларів за білодзьобого дятла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: