Жінок, яких готують в смертниці, спеціально ґвалтують

Психіатр-криміналіст переконаний, що теракт у "Домодєдово" готувався цілеспрямовано і завчасно. Він  розповів, яким чином людей перетворюють на смертників.

На тлі гучного теракту в Домодєдово психіатр-криміналіст Михайло Виноградов, який протягом багатьох років очолював Центр психофізіологічних досліджень МВС Росії, розповів про підготовку терористів-смертників.

"Вони всі - люди зомбовані, в яких вселили необхідність підриву, і гроші заплатили для їхніх сімей, накачали наркотиками та психотропними речовинами", - зазначив експерт.

Схема, за його словами, стандартна: психологи бойовиків змушують смертників повірити, що здійснити теракт - це єдиний шанс врятувати свою душу і піднестися на небо. Утім, з психологічної точки зору є велика різниця, готують у смертники чоловіка чи жінку.

"Жінка - більш слухняне знаряддя терористів. Жіноча психологія більш піддається психічному впливу. Крім того, жінок, яких готують в смертниці, спеціально ґвалтують: збезчещена мусульманка може змити ганьбу тільки кров'ю. Таким чином, їм відрізають останній шлях до відступу", - розповів Виноградов.

У чоловіків, пояснив він, часто бувають психологічні "збої", і вони в потрібний момент не натискають кнопку, щоб привести в дію вибуховий пристрій. Крім того, чоловік, який не виконав завдання, може втекти, сховатися, а потім зайнятися кримінальним бізнесом, а жінці, як правило, втікати нікуди.

Втім, за словами Виноградова, у терористів завжди є супроводжуючі-контролери.

"Якщо відбувається збій, вони підривають пояс дистанційно. Як це сталося в 2003 році, з єдиною смертницею, що вижила, у якої здали нерви: вона кинула сумку, а загинув майор ФСБ, який намагався її розмінувати. Не він помилився, а його дистанційно підірвали: хтось спостерігав з натовпу і в потрібний момент натиснув кнопку на пульті", - розповів він.

Теракт у Домодєдово_13
Lifenews
На місці теракту в Домодєдово
Що стосується теракту в "Домодєдово", то він, на переконання фахівців, не був випадковим.

"Думаю, терористи знають, що Домодєдово - найменш захищений. У Шереметьєво налагоджена служба безпеки, Внуково - урядовий аеропорт, якісь інші дрібніші, і теракт не буде таким резонансним. А Домодєдово - великий міжнародний аеропорт", - пояснив Виноградов.

Зона прильоту, на його переконання, також була обрана не випадково: "Те, що це сталося в залі прильоту міжнародних рейсів, додає резонансу: постраждали іноземці та весь світ звернув увагу на теракт. У цьому аспекті має значення і вибір дати вибуху, у зв'язку з чим в Давос не полетів Дмитро Мєдвєдєв".

Як відомо, через теракт Мєдвєдєв відвідає Міжнародний економічний форум у Давосі лише на декілька годин. Як зазначають західні ЗМІ, це може сильно зашкодити інвестиційному іміджу Росії.

Міжнародне співтовариство пильно стежить за подіями в Росії. Особливо з урахуванням того, що в 2014 році зимові Олімпійські ігри пройдуть у Сочі, тобто в безпосередній близькості від проблемних кавказьких республік. У 2018 році також в Росії відбудеться Чемпіонат світу з футболу.

Нагадаємо, вибух в московському аеропорту "Домодєдово" 24 січня забрав життя 35 людей, 117 досі перебувають у лікарнях, багато - у важкому стані. Особа смертника поки не встановлена, але ЗМІ намагаються з'ясувати його етнічну приналежність по опублікованій фотографії відірваної голови. На основі цього ж знімка експерти склали фоторобот терориста.

Читайте також:

Москву від чергового теракту врятувала смс, що прийшла на телефон шахідки

13-річний терорист-смертник підірвав півсотні людей у Пакистані

Оприлюднено відео моменту вибуху в "Домодєдово"

Смертник у "Домодєдово" підірвав себе з криком: "Я вас всіх вб'ю!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: