Найвищий чоловік одружився

Найвища людина в світі одружувалася на жінці, зріст якої складає дві третини його зросту.

Найвища людина на планеті знайшов свою половинку
Найвища людина на планеті знайшов свою половинку
Весілля пройшло в місті Ердос, де, за однією з версій, знаходиться могила Чингисхана, і була організована по традиційному монгольському обряду XIII століття.

56-річний житель автономного району Внутрішня Монголія Бао Сишунь, зріст якого складає два метри 36 сантиметрів, зустрів свою наречену Ся Шуцзюань зростом всього один метр 68 сантиметрів на початку року.

Бао почав усесвітні пошуки нареченої в 2006 році і навіть отримав більше 20 відповідей від зацікавлених дівчат з різних кінців країни, проте знайшов він свою долю в своєму рідному регіоні.

Перед весіллям жених, одягається в спеціально виготовлений національний костюм із золотим жилетом, відправився в будинок до своєї 28-річної нареченої на возі, запряженому двома верблюдами. За возом слідував лімузин. Згідно монгольської традиції, родичі нареченої намагалися "зупинити" Бao і не дати йому під'їхати до будинку.

Проте після клятв жениха родичі змилостивилися і запропонували йому чай на знак того, що він прийнятий в сім'ю. Бао не вдалося зробити традиційний уклін перед тестем і тещею через його величезний зріст і артрит.  Бао і Ся зареєстрували свій шлюб ще в березні. Цього разу на церемонію одруження з'явилися більше двох тисяч чоловік, серед яких були родичі, преса і численні роззяви. За словами подружжя, після створення сім'ї вони планують відкрити власний магазин і "жити спокійно і щасливо".  

Минулого року Бао Сишунь потрапив в книгу рекордів Гинесса, обійшовши попереднього рекордсмена всього на 2 міліметри. Як повідомляє агентство Xinhua, до 16 років у Бао було абсолютно нормальний зріст, проте після цього він почав різко тягнутися вгору і через сім років виріс до двох метрів 36 сантиметрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: