У Норвегії шукають добровольців для роботи в безкоштовних борделях

Норвезький рух Free Political Movement хоче обійти закон про заборону покупки інтимних послуг, запропонувавши безкоштовні публічні будинки.

У Норвегії в травні цього року планують відкрити п’ять безкоштовних борделів, в яких працюватимуть виключно добровольці на безоплатній основі.

Організаторами ініціативи виступили представники об'єднання Free Political Movement ("Вільний політичний рух"). Відкриття безкоштовних борделів, за їхнім задумом, стане ударом у відповідь на закон, який набув чинності в 2009 році і який забороняє покупку сексуальних послуг.

Ідея руху - обійти закон, запропонувавши безкоштовні сексуальні послуги. При цьому передбачається також не платити зарплату тим, хто ці послуги надаватиме.

Вже відгукнулися 90 добровольців, які бажають обслуговувати клієнтів.

"60 жінок і 30 чоловіків підходять до цього відверто і ставляться до сексу як до чогось природного і звичайного, як, наприклад, до сніданку", - розповів голова об'єднання Free Political Movement Франк Хорн Хартведт.

За його словами, приміщення під безкоштовні борделі вже орендовані в Осло, Бергені, Трондхеймі, Ставангері і Крістіансанді. "Як це все виглядатиме на практиці, ми незабаром розповімо", - пообіцяв Хартведт.

Він наголосив, що добровольці "загорілися ідеєю свободи, тому для них це більше, ніж просто секс"."Вони з нетерпінням чекають, коли ж ми перейдемо від слів до справи", - зауважив Хартведт.

Рух хоче знайти однодумців і за межами Норвегії. Серед іноземців на заклик вже відгукнулися троє мешканців Швеції.

Зазначимо, що у Фінляндії, де закони не забороняють продавати сексуальні послуги, все частіше офіційно здають квартири в обмін на секс. Повідомлення про здачу житла в обмін на інтим щомісяця надходять до Центрального союзу орендарів Фінляндії. Поліцейські не втручаються, якщо орендар - дорослий, а власник не вдається до насильства або погроз.

Читайте також:

У Норвегії оштрафували чоловіка, якого обдурила російська повія

Британська вчена працювала елітною повією заради науки

У Фінляндії офіційно здають квартири в обмін на секс

Повії пропонують секс-послуги за антикризовими цінами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: