У Сирії почалася онлайн-війна прихильників і ворогів мастурбації

Онлайн-дискусія між Сирійськими блогерами про плюси і мінуси онанізму ледь не призвела до масової демонстрації прихильників мастурбації.

Дана громадська дискусія почалася 3 вересня 2009 після того, як 23-річний сирійський блогер Фада Атмаз ас-Сібай, студент бізнес-коледжу, ініціював кампанію по боротьбі "таємної низькою залежністю", у павутину якої, на його думку, потрапила сірійська молодь.

У своєму блозі ас-Сібай писав про те, що мастурбація в Сирії "поширюється як пожежа". Він не тільки закликав молодих сирійців відмовитися від цієї згубної звички, а й підписати відозву про відмову від мастурбації.

"В ім'я Аллаха, Всемилостивого і Милосердного" ас-Сібай просив своїх однолітків і співвітчизників дати клятву: ніколи більше не занечищуватися ганебною дією.

При цьому Фада перераховував усілякі лиха, якими загрожує "огидна звичка" до мастурбації: втрата концентрації уваги, пасивність, болі в статевих органах, виділення крові, некероване сечовипускання і т.п. Він також цитував сури Корану, що закликають до цнотливості. Ас-Сібай лякав тих, хто не приєднався до його ініціативи, тим, що жених, який звик до мастурбації, може зупинитися перед нареченою в першу шлюбну ніч. Фада стверджував, що передчасне виверження властиво саме тим, хто впадає в "гріх Онана", а не тим, хто до весілля практикував утримання.

Більш обережно, але теж однозначно ас-Сібай висловлювався з приводу дівчат, що займаються мастурбацією. На його думку, така звичка не тільки є незмивною ганьбою для мусульманки, а й загрожує випадковою втратою невинності, що може погубити життя дівчини.

Громадянська кампанія, затіяна студентом ас-Сібай в арабомовній блогосфері, багатьма сирійцями була зустрінута глузуванням.

5 вересня популярний англомовний блогер Абу Фарес сирійського походження висміяв подання ас-Сібая про наслідки мастурбації, заснованих, як видно, на публікаціях деяких сирійських медиків і коментарях "духовних батьків". Він закликав відповісти на кампанію Фада масовою мастурбацією з метою досягнення "безпрецедентного сирійського оргазму". "Я передаю це у ваші руки", - резюмував Абу Перец.

Після цієї заяви онлайн-дискусія між сирійцями про звичку до сексуального самозадоволення стала справді масовою, торкнувшись й арабомовної, і англомовної блогосфер. Єдиним очевидним результатом цієї дискусії став той факт, що у вересні 2009 року в блогах арабською та англійською мовою поруч зі словом "мастурбація" тисячі разів зустрічається назва країни: "Сирія".

Читайте також:

В Данії мусульманок зобов'язали знімати паранджу в транспорті

Коханця мусульманки облили кислотою, щоб злякати невірну дружину

В Афганістані дозволили морити голодом дружин за відмову від сексу

Співробітницю ООН засудили до публічного побиття за носіння брюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: