Замість божевільного пілота літак посадила стюардеса

Літаком компанії Air Canada, який в січні 2008 року зробив аварійну посадку в ірландському аеропорту Шеннон, управляла стюардеса.

Як повідомляє газета The Daily Mail, нещодавно обнародувані підсумки розслідування інциденту.

Під час польоту один з пілотів пасажирського Boeing-767, що летів з Торонто в Хитроу, почав проявляти явні ознаки психічного розладу. Другий пілот вивів його з кабіни й ізолював, проте при цьому одержав травму зап'ястя. У зв'язку з цим капітан літака, що перевозив 146 пасажирів, змушений був розшукувати нових пілотів безпосередньо на борту.

Одна із стюардес заявила, що має комерційну ліцензію на управління повітряним судном. Жінці було запропоновано зайняти крісло другого пілота. Посадка пройшла успішно. За підсумками розслідування капітан літака і стюардеса отримали подяки.

Пілот, що став винуватцем інциденту, 11 днів провів в ірландській психіатричній лікарні, а потім був направлений на лікування до себе на батьківщину, до Канади. Подробиці щодо його захворювання не розголошуються, оскільки не мають прямого відношення до того, що відбулося. Проте лікарі стверджують, що він абсолютно недієздатний. Один з пасажирів "Боїнгу", що зробив аварійну посадку, розказує, що, будучи ізольованим, пілот кричав щось про Бога.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: