Азаров пообіцяв Кирилу звільнити Лавру від сторонніх

Уряд прийняв рішення протягом року відселити з території Києво-Печерської Лаври усі установи і організації, що не мають стосунку до заповідника і монастиря.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив патріарху Московському і всієї Русі Кирилу, що уряд прийняв рішення протягом року відселити з території Києво-Печерської Лаври усі установи і організації, що не мають стосунку до заповідника і монастиря. Про це він сказав сьогодні у Києві під час зустрічі з патріархом.

Як повідомляє Департамент інформації і масових комунікацій Секретаріату уряду, Азаров наголосив, що сприяння розвитку духовності є безумовним пріоритетом нашої держави.

"Ми будемо робити все, щоб безперешкодно будувалися храми, оживали монастирі, - сказав Азаров. - Зокрема уряд прийняв рішення, що протягом року з території Києво-Печерської Лаври будуть відселені всі установи і організації, що не мають стосунку до заповідника і монастиря".

У свою чергу, патріарх сказав, що він сам і духовенство будуть молитися за те, щоб досвід, мудрість, любов до свого народу, які він бачить у Прем'єр-міністрові України, краще розкрилися у цій посаді і дали хороші плоди для людей. Також патріарх Кирило вдячний прем'єр-міністру України за сприяння в організації візиту, який, на його думку, "може бути прикладом для багатьох інших держав".

Нагадаємо, згідно з рішенням Кабміну від 14 червня, керівники ряду профільних міністерств і відомств зобов'язані були "здійснити до 16 липня 2010 року заходи щодо виселення з території Києво-Печерської Лаври суб'єктів господарювання, діяльність яких не пов'язана з діяльністю монастиря і Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника".

Також Кабмін прийняв рішення переселити в інше приміщення Клініку Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського, що розташований на території Києво-Печерської Лаври, де проходять лікування хворі СНІДом.

Читайте також:

З Лаври хочуть зробити "Ватикан" для патріарха Кирила

Дніпропетровськ виділив 2 мільйони на візит Кирила

Патріарх Кирило закликав українців подолати розбрат

Синод РПЦ закликав українських "розкольників" покаятися

ВідеоАзаров пообіцяв Кирилу звільнити Лавру від сторонніх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: