Бойко дав свідчення проти Тимошенко

За словами Бойка, ключовим моментом для підписання газових угод була заборгованість корпорації ЄЕСУ перед Росією.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко стверджує, що ключовим моментом для підписання газових угод з Росією в 2009 році була заборгованість промислово-фінансової корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ), яку колись очолювала Юлія Тимошенко, перед Міністерством оборони РФ.

Про це Бойко заявив в залі засідань Печерського районного суду Києва у вівторок, куди він прибув в якості свідка по "газовій справі" щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Ключовим моментом, який змусив підписати цю угоду, була наявність заборгованості корпорації ЄЕСУ, яку очолювала Юлія Тимошенко", - наголосив міністр.

Крім того, Бойко зазначив, що вважає домовленість 2009 року виключно невигідними для України. "Я вважаю, що контракт був укладений виключно невигідний для України... Були надзвичайно жорсткі санкції", - сказав він.

Бойко також зазначив, що не має жодного відношення до співзасновництва "РосУкрЕнерго".

"Всі ці звинувачення є неправдиві", - засвідчив він у суді.

Нагадаємо, російські ЗМІ напередодні писали про обставини підписання газових контрактів у 2009 році. Зокрема зазначалося, що голова російського уряду Володимир Путін пригадав тодішньому прем'єру України Юлії Тимошенко стару кримінальну справу, пов’язану з ЄЕСУ.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

Ющенку копії "газових контрактів" надавали розвідники

ЗМІ: У Москві ніколи так не пили, як після підписання "газових контрактів"

НУ-НС: Ющенко має відповідати безпосередньо за газові контракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: