Через діагноз Луценка прокурори пересварились з його адвокатами

Обвинувачення каже, що захисники екс-міністра перебирають на себе функції медиків

Представники сторони обвинувачення в Печерському райсуді Києва звинувачують адвоката екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Олексія Баганця у тому, що він перебирає на себе функції і повноваження медиків.

Відповідний коментар з приводу заявленого Баганцем клопотання про негайну госпіталізацію Луценка в ході судового засідання заявив представник прокуратури Віктор Клименко.

"Адвокат Баганець посилається на матеріали, яких немає в справі. Адвокат Баганець перебирає на себе функції медичних працівників", - сказав він, наголосивши, що у висновках, які має у своєму розпорядженні сторона обвинувачення, взагалі не сказано про необхідність госпіталізації екс-міністра.

Інший представник сторони обвинувачення Дмитро Лобань підтримав позицію колеги, наголосивши, що "клопотання не відноситься до компетенції суду, воно повинно вирішувати адміністрацією СІЗО... Тому перекладати функції СІЗО на суд є безпідставними і некоректними".

Він також, як і його попередник, у своєму виступі послався на медичні документи, які начебто має у розпорядженні прокуратура. Луценко перервав його виступ і вкотре попросив оголосити суду, які саме документи має сторона обвинувачення.

У свою чергу, головуючий у судовому процесі суддя Сергій Вовк попросив представників прокуратури конкретизувати, які медичні документи вони мають на увазі. У відповідь вони заявили, що це ті ж самі документи, на які посилається сторона захисту.

Заслухавши думки сторін учасників процесу, суд вирішив не задовольняти клопотання про термінову госпіталізацію екс-міністра.

За словами головуючого на засіданні Сергія Вовка, відповідальність за переведення хворого до лікарні і його охорону несе начальник СІЗО.

Також Вовк зазначив, що рішення про госпіталізацію є прямим обов'язком місць попереднього ув'язнення, тому він не знаходить підстав для задоволення клопотання.

Нагадаємо, у вівторок Печерський райсуд Києва у черговий раз відмовився звільнити Луценка з-під арешту. Луценко розповідав, як йому важко в СІЗО. У нього чотири рази брали кров, його чотири рази зважували і чотири рази обстежували стетоскопом.

Читайте також:

Луценко: Прокурори чекатимуть, поки я здохну

Луценко розповів, як йому важко в СІЗО

Луценка обурили прокурори, які розголошують його діагноз

Луценко в автозаку розважав Тимошенко анекдотами про блондинок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: