Черновецький просить армію розчистити сніг у Києві

КМДА звернулася до Міноборони виділити солдатів для прибирання снігу на вулицях Києва.

Київська міська державна адміністрація просить Міністерство оборони вивчити можливість залучення військовослужбовців до розчищення снігу на території міста у разі рясних снігопадів у майбутньому.

Про це журналістам сказав начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій міськадміністрації Віталій Пшеничний.

"Буквально вчора (перший заступник голови КМДА Голубченко) Анатолій Костянтинович підписав звернення до начальника Генерального штабу Міністерства оборони з проханням, щоб вони нам надали свої розрахунки сил і коштів, які можна буде залучити надалі до ліквідації подібних надзвичайних ситуацій", - сказав Пшеничний.

На думку міськадміністрації, також до розчищення снігу можна залучати студентів у разі досягнення домовленостей з ректорами вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, Київміськадміністрація критикує райадміністрації за недостатню роботу з ліквідації наслідків негоди, зокрема погане розчищення снігу на прибудинкових територіях.

Черновецький доручив начальнику Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації терміново надати субвенцію з міського бюджету у розмірі 16 млн гривень на завершення ліквідації наслідків стихії.

Читайте також:

Черновецький виділив 16 млн грн на завершення ліквідації наслідків стихії

На Україну знову насуваються снігопади і морози

В Україні очікується ускладнення погодних умов

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: