Членів виборчкому намагалися підкупити фальшивими грошима

На Харківщині членам виборчкому пропонували по 300 гривень за "позитивний результат голосування". Гроші виявилися фальшивими.

У Харківській області членів виборчої дільниці намагалися підкупити фальшивими купюрами.

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, зазначає прес-служба відомства.

За його словами, у Харківській області члени однієї із виборчих дільниць звернулися із заявою до правоохоронців про те, що їх намагалися підкупити, пропонуючи фальшиві купюри. Кожному з них пропонували по 300 гривень фальшивок.

Крім того, після позитивного результату голосування на дільниці членам комісії обіцяли ще по 300 євро кожному.
Наразі проводиться перевірка цієї заяви.

Міністр внутрішніх справ зазначив, що два дні тому харківські працівники міліції вилучили значну кількість підроблених гривневих купюр, завезених із сусідньої країни.

Луценко висловив припущення, що, очевидно, працівники міліції тоді вилучили не всі підробки і частина цих грошей все ж таки залишилася у зловмисників, які наразі намагаються підкупити виборців або членів виборчої комісії фальшивими купюрами.

"Рекомендую всім громадянам голосувати виключно за велінням совісті і серця та не спокушатися на будь-які види підкупу", - резюмував Міністр внутрішніх справ.

Нагадамєо, що раніше хакери атакували сайт prodaygolos.com, на якому публікувалися повідомлення користувачів Інтернету з пропозиціями продати свій голос на виборах президента - 2010.

На Черкащині ж міліцією встановлені особи, які скуповували голоси місцевих виборців за півкіло елітного насіння кукурудзи. Встановлено 20 фактів такого продажу голосів.

Читайте також:

Суд заборонив голосувати вдома без медичної довідки

Хакери зламали сайт, на якому можна було продати свій голос

Комітет виборців: масовий підкуп на виборах почнеться в другому турі

На Черкащині голоси виборців скуповують кукурудзою й горілкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: