Молода українка повісилася після пророцтва ворожки про смерть

На Франківщині циганка-ворожка напророчила дівчині смерть. Через півроку пророцтво здійснилося - дівчинка повісилися.

П'ятнадцятирічна дівчина з села на Івано-Франківщині на початку вересня покінчила життя самогубством після пророцтва циганки-ворожки.

Її знайшли повішеною на горищі сільського будинку, повідомили в Івано-Франківській обласній міліції.

Рідні дівчинки впевнені, що причина суїциду - зустріч з ворожкою, яка передбачила "близьку смерть в її домі". У міліції не знайшли підстав для порушення кримінальної справи за доведення до самогубства.

Дівчинка випадково зустрілася з циганкою-ворожкою ще навесні. "Коли у твоїй родині хтось помре, тоді всі заживуть добре. А коли це станеться, твоя мама буде злизувати кров зі своєї руки", - такі зловісні слова незнайомої ворожки, як зізналися рідні дівчини, переказувала їм вона сама.

Пророчиця пообіцяла відвести загрозу від родини, але для цього наказала принести сімейні коштовності, щоб провести таємний обряд, пише газета "Сегодня".

Немов загіпнотизована, дівчинка пішла додому за золотом, але її зупинила бабуся. Через півроку після "смертельного ворожіння" школярка наклала на себе руки.

Матір дівчини, яка перебуває на заробітках в Італії, згадує, що, почувши по телефону про смерть дочки, впала, поранила собі палець об щось гостре і злизала кров з руки.

"Пророцтво збулося", - шепочуться в родині.

У міліції розглядали дві версії причини суїциду: стрес через від'їзд матері на заробітки або сварка з хлопцем, проте кримінальну справу так і не порушили.

Читайте також:

Знахарів і ворожок хочуть оголосити в Україні поза законом

Мільйонерка вбила ворожку, яка прокляла її бізнес і доньку-транссексуала

Японська ворожка пророкує чоловікам майбутнє після орального сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: