Джарти повернувся до Криму, де проходить реабілітацію

Голова Ради міністрів АРК Василь Джарти сьогодні, 8 серпня, повернувся до Криму. Глава уряду автономії проходить реабілітацію після операції.

Голова Ради міністрів АРК Василь Джарти повернувся до Криму, де проходить реабілітацію після операції.

Як повідомляє Головне управління інформаційної політики Ради міністрів, на сьогоднішній день прем'єр-міністр Криму перебуває в офіційній відпустці, після закінчення якого приступить до виконання своїх посадових обов'язків.

"Про Крим і про роботу не переставав думати ні на хвилину. Після реабілітаційного курсу буду готовий докласти максимум зусиль для реалізацій задуманих планів і завдань. Хочу привітати всіх кримчан і висловити подяку тим, хто висловив мені свою підтримку", - заявив Джарти.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що стан здоров'я Джарти погіршився. Пізніше ряд політиків підтвердили, що кримський прем'єр був прооперований в Москві.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Криму Василь Джарти перебував одній з московських клінік, де йому була зроблена складна операція, після якої він довго приходив до тями.

Як відомо,чутки про погіршення стану здоров'я Джарти ходили ще з осені. Відразу після місцевої виборчої кампанії, він відбув на лікування за кордон.

Читайте також:

Дочку Джарти призначили заступником голови Госпсуду Києва

Кримський прем'єр заробив за рік 150 тисяч

Кримського прем'єра Джарти прооперували в Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: