Герман: діамантові годинники мені подарували Добкін і Колесніков

Герман заявила, що має право приймати і носити такі дорогі подарунки. А те, що суспільство цього не сприймає, то не її проблеми.

Годинник Герман
TabloID
Годинник Герман
Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман розповіла, звідки у неї діамантові годинники, які вона носить на роботу.

"Годинники були подаровані мені на день народження моїми колегами з Партії регіонів. Це Добкін і Колесніков. Вони платять податки, і я вписала ті два годинники в свою декларацію. Які до мене претензії?", - заявила Герман.

Вона також запевнила: "Я ніколи не захищала публічно тих двох людей, які мені подарували ті два годинники. І я не маю таких ресурсів, щоб вирішувати проблеми таких багатих людей".

На заувагу журналістів, що подарунки чиновнику по 50 тисяч доларів кожен суспільство може сприймати неоднозначно, Герман заявила: "Це проблеми суспільства. По-перше, про ціну тих годинників я дізналася з Інтернету. У мене є один маленький срібний годинник, який я дуже люблю, 1926 року. Я взагалі люблю старі речі та майже не ношу нових прикрас. Я можу собі дозволити прийняти подарунки? Можу. Я ціле життя працюю, і завжди дуже добре заробляла. Всі роки на "Свободі" я заробляла дуже добре, і завжди платила податки. В мене є ще німецькі ощадні книжки. Якщо хтось вважає, що я не маю права носити такий годинник - до суду, хлопці!"

Як відомо, годинник "Franck Muller", вартістю 58 тисяч доларів, журналісти сфотографували на руці Герман під час з'їзду Партії регіонів, що відбувся 23 квітня.

Читайте також:

Герман зізналася, звідки в неї годинник за 50 тисяч

Герман подарували діамантовий годинник за 58 тис. доларів

Герман залишилася в політиці, бо не змогла відмовити Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: