Герман порадила збанкрутілим депутатам послухати людей на вулиці

Раднику президента цікаво, яким буде наступний крок литвинівської брежнєвщини

Радник президента Ганна Герман обурена заявами Верховної Ради на її адресу, де її звинуватили в "безцеремонності" і популізмі.

"Заява прес-служби Верховної Ради – у дусі брежнєвських часів. У той період історії після таких заяв зазвичай ув'язнювали тих, проти кого такі заяви були скеровані. Мені цікаво, яким буде наступний крок прес-служби парламенту..." – заявила Ганна Герман.

"Я б порадила прес-службі Верховної Ради просто поцікавитися, що думають люди. Впевнена, що так, як я, думають більшість людей, про що свідчить вкрай низький рівень довіри до парламенту. Я просто озвучую думку громадян України, які висловлюють її вже не лише вдома на кухні, а вже й на вулиці під час масових акцій протесту", – сказала Герман.

"Я абсолютно переконана, що пенсії прокурорів, суддів та інших чиновників треба зменшувати. У суспільстві має бути справедливість. Високопоставлені чиновники мають розділяти з народом усі труднощі, які країна переживає у період реформ", – підкреслила Ганна Герман.

Раніше Герман розкритикувала Верховну Раду за відмову урізати пенсії прокурорам і суддям.

У відповідь прес-служба Верховної Ради заявила, що Герман демонструє повне нерозуміння правових реалій, юридичне невігластво та гіпертрофовану переоцінку власної ролі та місця у політичній системі України.

В прес-службі нагадали, що за чотири роки парламентської роботи нинішній радник президента виступила автором лише 5-ти та співавтором 3-х законопроектів.

Читайте також:

Парламент звинуватив радника Януковича в невігластві та нерозумінні права

Герман рада, що Вакарчук відмовився виступати під банером "регіонів"

Герман запевнила, що Янукович змусить депутатів урізати собі пенсії

Арешт Тимошенко: Герман вважає, що Януковича підставили

ВідеоГерман порадила збанкрутілим депутатам послухати людей на вулиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: