Герман про "роздягнених жінок" Януковича: я не жінка, я політик

Ганна Герман заявила, що вона "не жінка, а політик" і вважає порушенням гендерної рівності, коли у зверненні до людини робиться акцент на її стать.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман відмовилася коментувати слова Віктора Януковича про оголених жінок, якими він у Давосі намагався "заманити" інвесторів до України.

"Я завжди коментую тільки ті події, безпосереднім учасником яких я була. Наприклад, мене образили слова журналіста в прямому телеефірі, який сказав, що мені взагалі не можна ставити гострих запитань, бо я "слаба жінка", - розповіла Герман.

"А я не жінка, я політик. Тому вважаю це порушенням гендерної рівності, порушенням європейських засад у ставленні до людини - коли наголошують на її стать. Про це я можу говорити... А в Давосі мене не було", - резюмувала вона.

Нагадаємо, під час Всесвітнього економічного форуму, запрошуючи інвесторів в Україну, Янукович сказав таке: "І коли почнеться тепло і в містах українських почнуть роздягатися жінки - побачите таку красу, це дуже чудово".

Це дивне висловлювання президента стало предметом жвавого обговорення. Правозахисники і дослідники гендерних питань звинуватили Януковича у сексизмі і прихованій рекламі секс-туризму в Україну.

Натомість лідер фракції Партії регіонів у Раді Олександр Єфремов вирішив підтримати главу держави. Він узагалі заявив, що українські жінки ще кращі, коли їх возити в машині.

Читайте також:

Януковича звинуватили у сексизмі та рекламі секс-туризму

Новий конфуз: Янукович у Давосі не зміг прочитати гасло України

Янукович запросив закордонних інвесторів подивитися на роздягнених українок

Дружину Януковича нагородили орденом великомучениці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: