Глава МВС Могильов доручив оточенню говорити українською мовою

Анатолій Могильов після зауваження Віктора Януковича щодо української мови, наказав своєму оточенню спілкуватися виключно українською.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов доручив всьому своєму оточенню говорити виключно українською мовою, щоб швидше освоїти мову і виконати доручення глави держави. Про це заявив його головний радник Костянтин Стогній.

"Ви ж знаєте, що Могильов говорить російською мовою. Днями президент дорікнув йому за це. Прийшли до висновку, що все оточення Міністра буде говорити українською мовою. Могильов мені каже: я поки буду російською відповідати, але ви зі мною українською. Буду вчитися", - розповів Стогній.

"Міністр розуміє, що державна посада зобов'язує до дуже багатьох речей, і не боїться удосконалюватися. Це правильно", - сказав радник голови МВС.

Нагадаємо, минулого тижня на зустрічі з силовиками глава держави Віктор Янукович дорікнув Могильову за те, що він доповідав президенту російською мовою. Після цього президент доручив голові МВС протягом двох місяців вивчити українську мову.

Читайте також:

Клінтон попросить Януковича звільнити Хорошковського й Могильова

Янукович наказав Могильову вчити українську мову

Могильов пообіцяв саджати і білих, і червоних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: