Глава Єврокомісії запропонував Україні нову амбітну угоду з ЄС

Жозе Мануель Баррозу вважає одним з можливих шляхів до зміцнення відносин України та ЄС розширення контактів між простими людьми.

Європейський Союз має намір як і раніше підтримувати реформаторські зусилля уряду України та її громадян.

Успіхи в політиці та економіці країни, досягнуті за 20 років незалежності, будуть зафіксовані в новій амбіційній Угоді про асоціацію, яка передбачає поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі, повідомив голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу в своїй статті для "Дзеркала тижня".

За словами Баррозу, в новій Угоді "будуть модернізовані відповідно до сучасних вимог між Україною і ЄС контрактні відносини".

Зі свого боку Євросоюз просить Україну "підтвердити прихильність основним цінностям, яких зобов'язані дотримуватися усі держави-члени ЄС", - дотримання прав людини, демократія та основні свободи, верховенство права і свобода слова.

Ще один з можливих шляхів до розвитку і зміцненню відносин України та ЄС лежить через розширення контактів між простими людьми, зазначає Баррозу. Він висловив упевненість, що сторонам вдасться досягти введення безвізового режиму.

"Я глибоко впевнений у тому, що можливості для відвідання українськими громадянами країн Євросоюзу розширяться ще більше після успішної реалізації Плану дій з лібералізації візового режиму, над яким ми сьогодні разом працюємо", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович у своїй статті висловив впевненість, що Україна увійде до ЄС "уже років за десять".

"Ми впевнені, що Угода про асоціацію та про утворення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі - це те, що сьогодні потрібно і Україні, і Європейському Союзові. Сподіваємося, що це усвідомлюють і наші партнери", - зауважив президент.

Читайте також:

Янукович впевнений, що "за років десять" Україна буде в ЄС

МЗС України: суд над Тимошенко ускладнює переговори з ЄС

Янукович сподівається на відміну віз з ЄС до Євро-2012

Українці масово відрікаються від України задля Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: