Голі FEMEN шокували Польщу Блядеком і Блядком

З українського жіночого руху у Варшаві запропонували свої варіанти талісманів Євро-2012.

15 вересня у фотографіях_1
AFP
Активістки жіночого руху FEMEN у столиці Польщі Варшаві дали прес-конференцію для польських ЗМІ, на якій запропонували свої талісмани Євро-2012 - "Блядек" і "Блядко".

FEMEN не зрадили своїм традиціям і предстали "талісманами" топлес і з віночками на голові.

Вони кричали, вигинались, пили пиво. Таким чином вони намагались показати загрози, пов'язані із приїздом на чемпіонат величезної кількості футбольних фанатів з усього світу.

Зокрема, "талісмани" стурбовані неминучим сплеском проституції та секс-туризму. Вони впевнені, що сами такими будуть наслідки приїзду до бідної України "платоспроможних псевдовболівальників, вихованих УЄФА в дусі "Секс, пиво, футбол".

"Україні з її епідеміями СНІДу та туберкульозу, ситуативними спалахами холери, стане для Європи біологічної бомбою, осколки якої у вигляді заражених туристів розлетяться по всьому світу", - впевнена активістка руху FEMEN Олександра Шевченко.

Активістки також висловили скепсис з приводу економічної вигоди для України від проведення Євро-2012, пригадавши досвід Греції з проведенням літніх Олімпійських ігор.

Весь прибуток від Євро за українським звичаєм буде розкрадений точно так само, як сьогодні розкрадені гроші на його підготовку, вважають у FEMEN.

"FEMEN вимагають від урядів країн-господинь Євро -2012 максимально убезпечити громадян від навали багатотисячної армії Блядек і Блядко, в іншому випадку, нашим країнам загрожує гуманітарна катастрофа", - закликали активістки руху.

Зокрема, рух FEMEN закликає Польщу і Україну не піддаватися на шантаж з боку УЄФА, і рішуче відмовитися від легалізації проституції і дозволу продажу алкоголю на стадіонах.

В разі ігнорування вимог руху, FEMEN обіцяє УЄФА масу неприємних сюрпризів під час підготовки та проведення чемпіонату.

Нагадаємо, 4 грудня офіційним талісманам Євро-2012 обрали імена: українця названо Славком, а поляка Славеком. Своїх талісманів Блядека і Блядка FEMEN придумали також у грудні, але "показали" їх вперше.

Читайте також:

Оголені FEMENістки відзначили "День залежності" з газонокосарками

FEMEN хоче взяти Тимошенко на поруки і долучити до топлес-протестів

Оголені FEMENістки захопили автозак біля Печерського суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: