Конфуз Януковича: цього разу президент помилився у географії

Обговорюючи питання з журналістом видання Wall Street Journal щодо надання Чехією притулку Данилишину, Янукович знову зробив помилку.

В своєму інтерв'ю виданню Wall Street Journal президент Віктор Янукович допустив черговий конфуз. Він назвав Чехію Чехословаччиною.

Коли мова в інтерв'ю зайшла про надання Прагою притулку екс-міністру економіки Богдану Данилишину, як пише видання, лють українського президента була спрямована на країну, яку він назвав "Чехословаччина".

Чехословаччина - це історична держава в Центральній Європі, існувала з 1918 до 1992 року, коли розділилася на Чехію і Словаччину.

Це не перший ляп президента. Так, під час свого виступу на міжнародному економічному форумі в Давосі він не зміг прочитати гасло України, а також дозволив собі некоректне висловлювання про українських жінок.

У минулому році українські політики не раз смішили народ власними конфузами.

У цьому ж інтерв'ю президент натякнув, що за надання Данилишину притулку в Чехії заплатили. "Недоторканність можна купити, навіть за кордоном, натякнув Янукович", - пише видання.

14 січня аналогічне звинувачення висловив народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко. Він заявив, що надання Данилишину політичного притулку демонструє наявність корупційних зв'язків уряду Тимошенко в Європі.

Нагадаємо, 13 січня Міністерство внутрішніх справ Чехії надало притулок Данилишину, а на наступний день він був випущений на свободу. Українська Генпрокуратура інкримінує екс-міністру мільйонні збитки держави через проведення держзакупівель у одного учасника. Сам Данилишин відкидає ці звинувачення і називає їх політичним переслідуванням.

28 січня Міністерство закордонних справ Чехії повідомило Kyiv Post, що Чеська Республіка стурбована подальшим розвитком двосторонньої співпраці з Україною і зміцненням відносин між Україною та ЄС.

Читайте також:

Новий конфуз Януковича: президент розповів про "зарази втілення реформ"

Янукoвич осоромився, запрошуючи японців в Україну

Янукович зміг вимовити слово "археологія" лише з четвертої спроби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: