Кожен двадцятий чиновник має підробний диплом

Перевірки Головдержслужби України показали, що з 300 чиновників, призначених президентом та Кабміном, 10-15 надають фальшиві документи про себе.

Близько 10-15 з 300 чиновників високого рангу надають недостовірні документи про вищу освіту.

Про це розповів начальник головного управління Держслужби України Тимофій Мотренко.

"Якщо в рік ми перевіряємо близько 300 людей, то з них 10-15 мають недостовірні дипломи. І це на рівні, де призначення здійснюють президент і Кабмін", - зауважив Мотренко.

"А якщо спробувати екстраполювати ці цифри на більш ніж сорок тисяч осіб, які щорічно поступають на держслужбу на всіх рівнях? Напевно, там теж будуть проблеми. І цифри будуть інших порядків", - додав він.

При цьому Мотренко підкреслив, що всестороння перевірка громадян, що претендують на державні посади, є визнаною загальносвітовою практикою.

"Цивілізований світ давно не може уявити собі вступ людини на будь-яку державну посаду без попередньої перевірки відомостей про неї. Суспільство має право знати все про цю людину", - пояснив Мотренко.

"Йому небайдуже, яке в майбутнього прем'єра здоров'я, наскільки правдиві дані про освіту помічників президента, був колись засуджений голова адміністрації чи ні, які в нього доходи", - додав він.

Як відомо, екс-заступника голови СБУ Андрія Кислинського підозрюють у підробці диплому про вищу освіту. За цим фактом порушено кримінальну справу.

Читайте також:

Кожний двадцятий український держслужбовець приховував свої судимості

Міністр освіти Грузії звільнився з посади та пішов вчитися

Янукович має найбільше вчених ступенів серед кандидатів у президенти

У Кислинського взяли підписку про невиїзд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: