Кучма спростував всі звинувачення проти нього

Леонід Кучма не погодився з жодним пунктом звинувачення його у причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Екс-президент Леонід Кучма наполягає на своїй невинності.

"Мені вручили постанову про порушення справи за відомими статтями. Абсолютно ніяких нових фактів не з'явилося", — сказав Кучма перед тим як зайти на допит до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.

"Те, що я не погодився категорично ні з одним пунктом звинувачення, окрім того, що я Кучма Леонід Данилович, це однозначно", — сказав він.

Він сказав, що, як і на передодні, не бажає проходити очну ставку з екс-майором Миколою Мельниченком, але погодиться на це в разі вимоги слідчих.

"Я й сьогодні відмовляюсь. Я не розумію, як із цією, пробачте мене, істотою взагалі можна знаходитись в одному приміщенні. І не тому, що він за 10 років вилив на мене купу грязюки, я просто вважаю його зрадником", - заявив Кучма.

Утім наприкінці підходу до журналістів він додав: "Все ж таки я готовий пройти через це, щоб довести, що я не винен. І якщо сьогодні будуть наполягати, якщо сьогодні влада вирішить мене принизити, я погоджуся на очну ставку з Мельниченком".

Нагадаємо, 22 березня перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно колишнього президента України Леоніда Кучми. За словами першого заступника генпрокурора, Кучма підозрюється у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництва МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Окрім того, він заявив, що записи колишнього охоронця екс-президента Леоніда Кучми Миколи Мельниченка визнано речовими доказами у справах, порушених за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

У Кучми буде очна ставка з Пукачем

Мельниченко: Литвин планував переворот і підставив Кучму

Мороз заявив про готовність свідчити проти Кучми у справі Гонгадзе

ВідеоКучма спростував всі звинувачення проти нього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: