Луценко оголосив голодування

Луценко оголосив голодування через продовження його утримання під вартою. За словами екс-міністра, він збирається голодувати стільки, скільки витримає організм.

Екс-глава МВС України Юрій Луценко, із грудня 2010 року перебуває в СІЗО після звинувачення в корупції, оголосив голодування.

Причиною стало те, що суд в черговий раз продовжив його утримання під вартою.

За словами Луценка, він збирається голодувати стільки, скільки витримає організм.

"Мене незаконно затримали, незаконно заарештували, незаконно утримують, незаконно продовжують термін змісту, я це доводжу з номерами статей Кримінально-процесуального кодексу, але мене ніхто не хоче слухати!" - сказав екс-глава МВС.

Нагадаємо, що суд постановив продовжити термін перебування під вартою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 26 травня за поданням Генпрокуратури.

Суд відхилив клопотання адвоката екс-міністра Ігоря Фоміна та народних депутатів про взяття на поруки Луценка, та заявив, що аргументація слідчого ГПУ є достатньою для того, щоб задовольнити подання Генпрокуратури для продовження ув'язнення ще на місяць - до 26 травня.

Як відомо, Луценко був заарештований 26 грудня 2010 року і утримується в Лук'янівському СІЗО. Екс-главу МВС звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі.

Читайте також:

Луценка посадили, бо він на повістках писав "Могильов - дурень"

Корнійчук: по ночах в'язні залякують Луценка криками "Дайте за нього потриматися!"

Луценко в СІЗО вигадує політичні анекдоти

ВідеоЛуценку знову продовжили термін арешту: він погрожує голодуванням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: