Мер Одеси запросив туристів, розповідаючи про розкутість місцевих дівчат

Костусєв розповів, які в Одесі розкуті та красиві жінки і що багато-хто приїжджає до міста заради них.

Олексій Костусєв
kostusev.info
Олексій Костусєв
Мер Одеси Олексій Костусєв, говорячи про туристичну привабливість свого міста, вирішив розповісти, які тут розкуті дівчата.

"Умови сьогодні для відпочинку в Одесі, я вважаю, дуже хороші. Не кажучи про те, що ми, одесити, дуже доброзичливі люди, у нас дуже багато красивих жінок і красивих дівчат, веселих", - заявив він.

"Недарма в піснях співалося: "Ах, Одеса - перлина біля моря!". Там були такі слова: "І жінки гуляють, танцюють до ранку". Насправді ...", - зазначив Костусєв.

На уточнююче питання журналіста, чи танцюють дівчата, як і раніше, мер відповів: "Танцюють", при цьому заявив, що Ніцца знаходиться в Італії (насправді у Франції - ред.).

"Одеситки танцюють до ранку. І не будемо приховувати, багатьох залучають приїжджати сюди саме наші дівчата, наші жінки, тому що вони веселі, вони розкуті, красиві. І я думаю, що цього в Італії, десь у Ніцці, ти не знайдеш ... ", - сказав Костусєв.

Нагадаємо, в січні в своєму виступі в рамках Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі президент Віктор Янукович закликав всіх приїжджати в Україні навесні, коли, за словами глави держави, "розквітають каштани і роздягаються жінки".

Читайте також:

Янукович запросив закордонних інвесторів подивитися на роздягнених українок

У ПР пояснили, що вислів Януковича про "роздягнутих жінок" – це такий гумор

FEMEN згадали заяву Януковича про жінок і у відповідь познімали штани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: