Московський патріархат: проти Кирила готувалися провокації

Українська православна церква Московського патріархату пояснила посилені заходи безпеки під час візиту патріарха Кирила в Україну тим, що проти святішого готувалися провокації.

Українська православна церква Московського патріархату має інформацію, що проти патріарха московського й всієї Русі Кирила готувалися провокації.

Про це сказав архієпископ Білоцерківський, управляючий справами УПЦ (МП) Митрофан під час круглого стола за підсумками візиту Кирила в Україну.

Він зазначив, що саме через це були прийняті посилені заходи охорони під час пастирського візиту патріарха в Київ.

"Проблема насамперед полягала в тому, що було ускладнено допуск віруючих до місць здійснення богослужінь святійшим патріархом. Причина цього полягала в тому, що, виявляється, готувалися різні провокації, різні негарні, так би мовити, акції, і тому наші правоохоронні органи перестрахували себе", - сказав він.

Митрофан повідомив, що Кирило дав благословення на обговорення цього питання на рівні керівництва відомств, які відповідають за забезпечення безпеки.

Нагадаємо, партія "Наша Україна" критикувала Кирила за надмірні заходи для його охорони під час візиту в Київ.

Близько 1,8 тис. співробітників міліції забезпечували охорону громадського порядку під час перебування в Києві Кирила 25-28 липня.

26 липня міліція затримала 8 представників Всеукраїнської організації "Свобода", які збиралися протестувати проти візиту в Україну Кирила на вулиці Володимирській в Києві.

Українська православна церква Київського патріархату заявляла про перешкоджання Державною автомобільною інспекцією виїзду прочан із західних областей у Київ на святкування Дня хрещення Київської Русі, однак Міністерство внутрішніх справ спростувало ці обвинувачення.

Читайте також:

Патріарх Кирило вклонився жертвам Голодомору і відлетів додому

Філарет: українцям нав'язують владу іноземного патріарха

Міліція заперечує, що не пускала до Києва прибічників Філарета

Московський патріарх: лідер українських "розкольників" має надію на порятунок

Аналітика: Чергова арія московського гостя

"Нет ничего слюнявее и плюгавее русского безбожия и православия"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: