На кордоні України та Словаччини утворилася черга з вантажівок

На КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" в напрямку виїзду з України утворилася черга з вантажівок, водіїв просять обирати інші пункти пропуску.

На кордоні України та Словаччини, перед пунктом пропуску "Ужгород – Вишнє Нємецьке" Чопської митниці в напрямку виїзду з України, у черзі встали багато вантажних транспортних засобів.

За даними Львівської митниці, причиною утворення черги стала заборона руху вантажних транспортних засобів на території Словаччини протягом вихідних днів.

Крім того, вийшла з ладу стаціонарна рентгенівська установка, за допомогою якої сканують усі заповнені вантажні транспортні засоби та окремі вантажівки без товару (автоцистерни, транспортні засоби з ізотермічним кузовом тощо).

"З метою уникнення черг вантажних автомобілів на державному кордоні та складнощів з перевезенням вантажів просимо автоперевізників та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності обирати для перетину кордону України інші пункти пропуску", - повідомили в прес-службі митниці.

Найближчими до пункту пропуску "Ужгород – Вишнє Немецьке" є міжнародні пункти пропуску для автомобільного сполучення "Чоп – Загонь" та "Дякове – Халмеу".

Читайте також:

Митниця поставить відео на всіх пунктах пропуску

Держмитниця заробила за півроку 6 мільярдів доларів

Українцям дозволили їздити в Словаччину без віз

Україна і Молдова розділили дорогу Одеса-Рені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: