На Рівненщині учень помер після уроку з української мови

17-річний 10-класник помер після уроку в одній зі шкіл Рівненщини. Причина - серцева недостатність, хоча медогляд показав, що хлопець був здоровим.

На Рівненщині після уроку з української мови та літератури помер учень 10-го класу. Про це повідомив прокурор Корецького району Рівненської області Олексій Парфенюк.

"Ця трагедія сталась у селі Користь Корецького району. У навчальному закладі була перерва між четвертим та п'ятим уроками. Учні вийшли в коридор. 17-річний школяр встав та несподівано для всіх впав. Коли туди приїхала швидка допомога, юнак був мертвим. За попередньою версію, причиною смерті стала серцева недостатність", - розповів він.

"Впродовж дня, за словами учнів та вчителів, потерпілий на стан здоров'я не скаржився. Напередодні події він пройшов медичний огляд у Корецькій центральній лікарні. Загальний висновок – соматично здоровий, фізична група – спеціальна", – додав Парфенюк.

Нагадаємо, це не перший випадок смерті учнів у школах. Зокрема, у травні в селі Стара Некрасівка на Одещині на уроці фізкультури помер 15-річний дев'ятикласник. Причиною смерті було названо мозкову кому і крововилив у стовбур головного мозку. Учень також незадовго до смерті пройшов медогляд і був визнаний здоровим.

Незадовго після цього Мінохорониздоров'я заявило про те, що в Україні росте хворе покоління дітей, і переважна більшість школярів мають хронічні захворювання.

Міністерство освіти та науки, у свою чергу, заявило про намір проводити медичне обстеження всіх школярів для запобігання таким трагічним випадкам.

Читайте також:

МОЗ: в Україні росте хворе покоління дітей

На Одещині школяр помер на уроці фізкультури

13 школярів померло на уроках фізкультури за шість років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: