На Запоріжжі невідомі підпалили офіс Компартії

В Мелітопольському міськкомі КПУ сталася пожежа і вибух. правоохоронці не дають офіційних коментарів події, але комуністи оголосили, що це - справа рук невідомих зловмисників.

В Мелітополі Запорізької області сталася пожежа у міському комітеті Компартії, що призвело до вибуху. Комуністи оголосили, що причиною НП став підпал.

Як повідомили у прес-служби КПУ, близько 4:00 28 березня в офісі Мелітопольського міськкому партії стався вибух і пожежа, внаслідок чого було знищено майно й частково зруйновано міжкімнатну стіну.

Жителі сусідніх будинків викликали на місце події пожежників і співробітників міліції. Після гасіння пожежі до роботи з вивчення обставин вибуху приступили відповідні правоохоронні структури. На момент вибуху люди в приміщенні міськкому КПУ були відсутні. Офіційні коментарі від правоохоронних органів про причини вибуху і пожежі очікуються.

"За неофіційною інформацією стало відомо, що причиною вибуху послужив умисний підпал офісу комуністів, що спричинив вибух і пожежу", - зазначили у прес-службі.

КПУ повідомляє, що в Запорізькій області вже неодноразово ставалися пожежі й вибухи в офісах політичних партій.

Так, 29 березня Комунарський районний суд приступив до розгляду справи про підпал офісів Комунарського райкому КПУ і Шевченківської районної організації Партії регіонів. У цій справі в якості підозрюваних проходять три людини. На черзі розгляд справи про підпал офісу Жовтневого райкому КПУ.

Крім того, 31 березня відбудеться попереднє засідання Жовтневого районного суду про пошкодження пам'ятника Йосипу Сталіну на території Запорізького обкому КПУ, в якому підозрюються дев'ять осіб.

Читайте також:

Комуністи виступили за смертну кару та націоналізацію

На Європейській площі в Києві збираються встановити пам'ятник Сталіну

Депутати пропонують саджати за комунізм на два роки

Комуністи прийшли до стін Ради і вимагають повернення до СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: