Опозиція судитиметься з Литвином через пенсійну реформу

Нардеп від НУ-НС Роман Зварич повідомив, що представники опозиції мають намір подати до суду на голову ВР Володимира Литвина за порушення норм регламенту Ради.

Представники опозиції мають намір судитися з Володимиром Литвином за порушення норм регламенту Верховної ради при ухваленнї закону про пенсійну реформу.

Про це у коментарі УНН повідомив народний депутат з фракції НУ-НС Роман Зварич.

"Буде конституційне подання до КСУ на предмет того, що при розгляді Закону про пенсійну реформу 6 вересня було порушено процедуру. Як відомо закон було прийнято ще навесні, але усупереч Конституції та закону про регламент, він не був підписаний головою Верховної Ради і не був скерований до Президента, для того щоб він мав можливість розглянути документ і або підписати його, або накласти вето та повернути до парламенту. Натомість голосувалися зміни до ще не чинного Закону. А вносити зміни до не чинного нормативно-правового акту – абсурд", - заявив Зварич.

За його словами, Литвин порушив норми регламенту, коли не підписав Закон про пенсійну реформу одразу після його прийняття та поставив на голосування зміни до закону, що не набрав чинності.

"Законність його дій можна піддати сумніву", - наголосив Зварич.

Нагадаємо, 8 вересня Володимир Литвин підписав закон про пенсійну реформу. 9 вересня Віктор Янукович підписав закон про пенсійну реформу, а отже, з 1 жовтня вона набуде чинності.

Як повідомлялося, Рада прийняла закон про пенсійну реформу ще 8 липня. 

Читайте також:

Янукович підписав закон про пенсійну реформу

Рада ухвалила пенсійну реформу

В законопроект про пенсійну реформу внесли близько тисячі правок

МВФ задоволений пенсійною реформою в Україні

В Україні кількість пенсіонерів зрівнялася з кількістю працюючих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: