Пастор "Посольства Божого" обраний помічником голови МЗС

Пастор був обраний головою Громадської ради при міністерстві. Рада здійснює громадський контроль над діяльністю МЗС.

Пастор "Посольства Божого" Олександр Корман обраний головою Громадської ради при Міністерстві закордонних справ.

Як повідомляється, у громадську раду Корман був делегований Міжнародною громадською організацією "Асоціація сприяння розвитку національного лідерства". За словами джерел, вибори супроводжувалися скандалом, оскільки з цією кандидатурою були незгодні представники аналітичних центрів, які зазвичай входять до Громадської ради при МЗС.

Зокрема, Ірина Бекешкіна з фонду Демократичні ініціативи у своєму блозі назвала вибори голови ради "рейдерством".

"33 члени Громадської ради пішли із зібрань, протестуючи проти того фарсу. У результаті у складі Громадської ради не залишається жодної (!) з організацій - аналітичних центрів, які багато років працювали у сфері міжнародної політики. А головою ради обраний Корман - пастор Посольства Божого, який і організував це рейдерство ", - зазначила Бекешкіна.

За її словами, "Корман привів за собою близько 50 чоловік від організацій, кожна з яких не має ніякого відношення до питань міжнародних відносин".

Громадська рада при МЗС має право подавати обов'язкові для розгляду пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів. Крім того, Громадська рада здійснює громадський контроль над діяльністю МЗС.

Нагадаємо, церква "Посольство Боже" відома завдяки своєму лідерові Сандею Аделаджі, який є фігурантом кількох кримінальних справ.

Читайте також:

Аделаджа побачив видіння і вирішив завойовувати регіони

Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Жертва "Посольства божого" поскаржилася на Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: