Патріарх Кирило заздалегідь привітав Януковича

Патріарх Московський Кирило надіслав привітання президенту України з нагоди 60-річчя.

Патріарх Московський Кирило привітав президента Віктора Януковича з 60-річчям, повідомила прес-служба патріарха.

"За багато років служіння Батьківщині і народові ви проявили себе як талановитий організатор і старанний трудівник, незмінно користується повагою підлеглих", - зазначив Кирило.

"Ви не один раз довели, що здатні взяти на себе нелегку ношу державної відповідальності. Бачачи це, народ України у важкий час соціально-економічних і політичних потрясінь виявив вам високу довіру", - йдеться у привітанні.

"Ви стали головою держави. Як показують перші місяці вашого керівництва країною, ви сміливо беретесь за вирішення найнепростіших проблем", - заявив патріарх.

Кирило також наголосив: "Відрадно відзначити швидкість і продуктивність поновлення взаємозв'язків України з країнами, з якими вона об'єднана спільною історією і долею, а також її участь у побудові нової системи міжнародних відносин в Європі".

"У цьому, безумовно, чимала ваша заслуга", - додав Московський патріарх.

"Для Російської православної церкви Україна є колискою християнства, бо звідси почалося його поширення по святій Русі. Тому наша церква приділяє особливу увагу потребам і турботам українського народу, зокрема, гармонізації церковно-державних відносин", - підкреслив він.

Кирило побажав Януковичу "міцності сил і благополуччя, допомоги Божої, і успіхів у служінні Вітчизні", а народу України - миру і процвітання.

Як відомо, Янукович відзначає день народження 9 липня.

Читайте також:

Ювілей Януковича прирівняли до саміту

Донецьк подарує Януковичу картину

Янукович святкуватиме свій ювілей три дні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: