Підприємці звернулися до Януковича і закидали Раду пляшками і помідорами

У відповідь київська міліція заявила про свій намір скласти адміністративний протокол стосовно учасників акції протесту перед парламентом.

Протести проти ухвалення Податкового кодексу біля ВР_10
PHL.com.ua
Підприємці звернулися до Януковича і закидали Раду пляшками і помідорами
Під час проведення мітингу проти ухвалення Податкового кодексу підприємці-мітингувальники закидали будівлю Верховної ради туалетним папером і помідорами та звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою не ухвалювати документ.

Під час акції протесту з проїжджої частини вулиці Грушевського у бік Верховної ради полетіли кинуті учасниками близько 20 рулонів туалетного паперу, кілька жмень монет, кілька помідорів, а також великі пластикові пляшки з мінеральною водою.

Міліція на ці дії не відреагувала. Всі основні сили правоохоронців були зосереджені на захисті паркану, який відокремлює площу Верховної ради.

У відповідь київська міліція заявила про свій намір скласти адміністративний протокол стосовно учасників акції протесту перед ВР.

Як розповів начальник Головного управління МВС в місті Києві Олексій Крикун, мітингувальники "поки ведуть себе нормально, але рух перекрили". "Ми зараз документуємо і будемо вирішувати питання з приводу керівників акції", - сказав він.

"Складемо спочатку протокол за те, що вони рух перекрили - дозволу на це вони не брали - а потім будемо дивитися за матеріалами, як вони будуть себе вести і, відповідно, порушимо кримінальну справу", - підкреслив начальник київського главку.

Також підприємці закликали президента Віктора Януковича не допустити ухвалення проекту Податкового кодексу.

"Шановний Віктор Федорович, незважаючи на обіцяні вами податкові канікули і реформи, цього не відбувається. У разі ухвалення Податкового кодексу шансів на збереження малого та середнього бізнесу не буде", - наголошується у зверненні.

Також в документі підкреслюється, що пропозиції підприємців, які спрямовані на поліпшення системи оподаткування малого і середнього бізнесу, Верховна рада повністю проігнорувала.

У зв'язку з цим автори звернення наголошують, що "таким чином, наше життя і робота будуть повністю залежати від податківців і міліціонерів".

"Таким чином, просимо вас зробити все можливе і неможливе, щоб цей законопроект не був прийнятий і не вступив в силу", - зазначають підприємці, звертаючись до Януковича.

Як повідомлялося, підприємці повідомили, що серед них присутні провокатори, які підбурюють 30-тисячний натовп йти на штурм ВР.

Читайте також:

30-тисячний натовп підприємців закликали штурмувати Верховну раду

Понад 10 тисяч протестувальників заполонили центр Києва

Під Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

ВідеоПід Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: