Після перегляду "Пили-6" уряд шукає винних у цьому жахові

Після перегляду фільмів жахів "Пила-6" і "Хостел-2" уряд почав шукати винних в тому, що в Україні було дозволено показ цих стрічок.

Службове розслідування визначить провину посадовців, які дозволили прокат в Україні фільмів жахів "Пила-6" і "Хостел -2".

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Іван Васюник. "Є факт конфлікту, є факт порушення, він встановлений адміністративним судом. Урядовий комітет зобов’язав відповідні державні органи - це Мінкульт та головну держслужбу - відповідно до процедури провести службове розслідування, і тільки службове розслідування може вказати на вину тих чи інших службових осіб", - пояснив урядовець.

Він також висловив свою позицію щодо змісту вказаних фільмів. "Надміру представлено глядачу брутальне людиноненависництво. Цього не можна показувати людям", - наголосив Васюник, коментуючи причини службового розслідування стосовно посадовців державної служби кінематографії, які дозволили прокат зазначених стрічок.

Відносно безперешкодного виходу до прокату в Україні п’яти попередніх фільмів "Пили" та одного "Хостела", урядовець звернув увагу на те, що впродовж останніх років Нацкомісія з питань захисту суспільної моралі фактично не діяла, і лише починаючи з минулого року комісія почала налагоджувати свою роботу і приймати рішення.

Водночас голова Нацсоюзу кінематографістів України Сергій Тримбач вбачає у позиції Васюника бажання зняти з посади голову Держслужби кінематографії Ганну Чміль. Зокрема, за його словами, "кіностудії дерибаняться, скоро вже до останньої. От вона не дозволяє... Вона стоїть на сторожі державних, громадських інтересів, а не приватних, оце й не подобається".

Нагадаємо, урядовий комітет з питань гуманітарної та соціальної політики на чолі з Васюником переглянув фрагменти фільмів "Пила-6" і "Хостел-2" та поставив питання про заборону показу цих стрічок в Україні.

За результатами засідання з'ясувалося, що "Пила-6" демонструвалася в Україні незаконно та із порушенням судових рішень.

Читайте також:

Уряд подивився фільми жахів "Пила-6" і "Хостел-2"

В Україні заборонили книги Гітлера та Істархова

За імітацію сексу під ВР блогеру загрожує 4 роки в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: